Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Regionalne zawody konne w Pieleszewie

Już po raz drugi w Stajni Pegaz w Redzie odbyły się regionalne zawody konne w ujeżdżeniu. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z północnej części Polski.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Regionalne zawody konne w Pieleszewie

 2013-07-30 09:00 
D.Dunajskamoje artykuly

Już po raz drugi w Stajni Pegaz w Redzie odbyły się regionalne zawody konne w ujeżdżeniu. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z północnej części Polski.

Regionalne Zawody konne zaszczycił swoją obecnością poseł na Sejm RP Jerzy Budnik i burmistrz Redy Krzysztof Krzemiński, którzy ufundowali nagrody dla uczestników. Sędzią głównym była Małgorzata Hałeła–Pawłowska, a sędziami PZJ Małgorzata Chajęcka i Marlena Gruca–Rucińska. W zawodach wystartowało 60 par, które rywalizowały w pięciu konkursach różnych klas. Najniższy konkurs L3 cieszył się największą popularnością wśród zawodników, bo wystąpiło 38 par. Jeźdźców podzielono na amatorów i licencjonowanych zawodników. Wśród koni osobno klasyfikowano kuce. W kategorii kucy amatorów najlepsza okazała się Sara Szczepaniak na kucu Rasty, która była najmłodszym zawodnikiem, mającym 10 lat. Najlepsza wśród kucy w kategorii zawodników licencjonowanych była Aleksandra Macholla na kucu Harley. Wśród amatorów wygrała Nadia Figas na koniu Mizar. Reprezentanci SKJ Sopot Magdalena Majchrzak i Brando Grand wygrali konkurs w klasyfikacji zawodników licencjonowanych dużych koni. Natomiast w konkursie klasy P2 osobno klasyfikowano kuce i duże konie. Wśród kucy zwyciężyła zawodniczka Wiktoria Sagan na Kirze, wicemistrzyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Karolina Zawada, wicemistrzyni Warszawy i Mazowsza na koniu Laudani wygrała konkurs w klasyfikacji dużych koni. W konkursie klasy P3 kuce zwyciężyła Mistrzyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Alicja Trawińska na kucu Rocardo. Aleksandra Lesner i koń Ambrozjo J wygrali w konkursie w klasyfikacji dużych koni. Konkurs klasy N6 w kategorii kucy zwyciężyła Alicja Trawińska na kucu Rocardo. W klasyfikacji dużych koni wygrała Magdalena Majchrzak na koniu Czakir. W konkursie klasy C4 zwyciężyła zawodniczka Marianna Mishlanava-Podpora na koniu Sayuri, reprezentująca Pomorską Ligę Jeździecką. Najwyższy konkurs zawodów klasa CC4 wzbudził wiele emocji. Najlepszy wynik uzyskała reprezentantka Pomorskiej Ligi Jeździeckiej Marianna Mishlanava-Podpora na koniu Famme Fatale.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu