Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Szukasz sali konferencyjnej w Gdańsku? Oto lokalizacje pod uwagę

Konferencja w Gdańsku to pomysł, do którego łatwo można przekonać największych sceptyków organizowania spotkań poza siedzibą firmy. Bliskość morza, lotnisko, szybkie połączenia PKP, autostrada to niezaprzeczalne atuty miasta. Jeśli dodać do tego niezwykle piękne Stare Miasto, to nie sposób przyznać słuszności twierdzeniu, że wszystkie drogi prowadzą do Gdańska. Pozostaje jedynie pytanie, gdzie wynająć salę konferencyjną? Jak wybrać miejsce, by godnie podkreślało prestiż i renomę firmy, a także współgrało z rangą przedsięwzięcia. Oto 4 topowe lokalizacje, które warto wziąć pod uwagę.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Szukasz sali konferencyjnej w Gdańsku? Oto lokalizacje pod uwagę

 2016-07-19 12:00 

Konferencja w Gdańsku to pomysł, do którego łatwo można przekonać największych sceptyków organizowania spotkań poza siedzibą firmy. Bliskość morza, lotnisko, szybkie połączenia PKP, autostrada to niezaprzeczalne atuty miasta. Jeśli dodać do tego niezwykle piękne Stare Miasto, to nie sposób przyznać słuszności twierdzeniu, że wszystkie drogi prowadzą do Gdańska. Pozostaje jedynie pytanie, gdzie wynająć salę konferencyjną? Jak wybrać miejsce, by godnie podkreślało prestiż i renomę firmy, a także współgrało z rangą przedsięwzięcia. Oto 4 topowe lokalizacje, które warto wziąć pod uwagę.


W naszych poszukiwaniach zwrócimy się o pomoc do specjalistów z portalu specjalizującego się w wynajmie sal. – Wybór sali konferencyjnej w Gdańsku należałoby zacząć od zadania sobie pytania, jaki ma być charakter imprezy. Jeśli dana lokalizacja ma korespondować z położeniem i atmosferą miasta, godne polecenia są budynki położone w centrum miasta. Jeśli nie jest to kluczowe kryterium można skupić się np.: na obiektach uczelnianych, które tradycyjnie dysponują dobrym zapleczem konferencyjnym – mówi Magdalena Dąbrowska z serwisu salerezerwacje.pl.

W bazie portalu znajdziemy obiekty odpowiadające obu kryteriom i w różnych kategoriach cenowych.

  1. Absolutny top wśród ofert sal w Gdańsku to znajdująca się w kampusie Wyższej Szkoły Bankowej sala audytoryjna na aż 150 osób. Dysponuje dużą przestrzenią, wygodnymi fotelami audytoryjnymi, stałym nagłośnieniem i projektorem podwieszanym do sufitu. Nowoczesna infrastruktura, bezpłatny parking, udogodnienia dla niepełnosprawnych, rozległe tereny rekreacyjne wokół sprawiają, że sala ta jest często wybierana do organizacji szkoleń, konferencji, paneli dyskusyjnych.

  2. W tym samym kompleksie znajdują się również mniejsze sale konferencyjne, które można wykorzystać na równolegle prowadzone spotkania w mniejszych grupach. Takie rozwiązanie sprawdzi się np. w czasie minikonferencji, gdzie spotkania odbywają się w mniej formalnej atmosferze i często są połączone z warsztatami, albo na dużych kongresach, gdzie w tym samym czasie trwają wystąpienia kilku ekspertów, a uczestnicy swobodnie wybierają interesujące ich wykłady. W tych salach konferencyjnych w Gdańsku również jest zapewnione niezbędne wyposażenie. Organizatorzy spotkania będą mieli do dyspozycji: rzutnik, tablicę suchościeralną, internet wi-fi oraz ekran projekcyjny.

  3. Spragnionych widoku gdańskiej Starówki z pewnością ucieszy możliwość wynajęcia pomieszczeń w popularnym Zieleniaku, czyli Centrum Techniki Okrętowej. Łatwo tu trafić, bo budynek jest bardzo wysoki i znajduje się w samym centrum miasta. Sale konferencyjne są urządzone bardzo oryginalnie, funkcjonalnie i wyposażone w niezbędny sprzęt konferencyjny. Taka lokalizacja pozwala chłonąć klimat Starego Miasta i niewątpliwie przekłada się na atmosferę całego spotkania.

  4. Nieco oddalony od centrum, ale wciąż dogodny pod względem komunikacyjnym jest budynek Centrum Biurowego Neptun. Zbudowany z czerwonej cegły koresponduje ze stylem architektonicznym miasta. Generalny remont przed kilku laty w pełni predestynuje go do miana dogodnej lokalizacji pod względem szkoleniowym i konferencyjnym. Oprócz sal konferencyjnych znajdują się tu również specjalistyczne sale komputerowe, a także sale kosmetyczne, stomatologiczne i do masażu. Przeznaczone są zarówno dla większych, jak i mniejszych grup. Na terenie budynku można swobodnie korzystać z internetu poprzez wi-fi.


Jak wynająć salę konferencyjną w Gdańsku?

Jeśli skorzystamy z portalu salerezerwacje.pl, to salę konferencyjną wynajmiemy dosłownie w kilka minut. Każda sala konferencyjna w przedstawionych lokalizacjach może być wynajmowana na całe dni lub określone bloki godzinowe. Na salerezerwacje.pl można nie tylko wynająć salę konferencyjną w Gdańsku, ale również zlecić różne dodatkowe usługi. Cała operacja nie zajmuje więcej niż 4 minuty, a stopień uszczegółowienia wymagań, co do przygotowania pomieszczenia, wyposażenia sprawia, że po złożeniu zamówienia nie ma potrzeby ponownego kontaktowania się z portalem i przekazywania dodatkowych instrukcji. Jeśli nawet o czymś zapomnimy, to nie jest to również powód do zmartwienia, a już na pewno nie sprawi, że odbije się to na jakości spotkania, bo na czas konferencji salerezerwacje.pl oddają do dyspozycji klienta opiekuna, który interweniuje w razie różnych nieprzewidzianych sytuacji.


Przyzwyczailiśmy się już do korzystania z pomocy specjalistów przy różnych okazjach. Wynajmujemy prelegentów i moderatorów spotkania. Zlecamy przygotowanie integrujących grupę atrakcji. Jeśli nie zajmujemy się czymś na co dzień, to warto skorzystać z pomocy specjalistów, dla których organizacja konferencji to chleb powszedni. Doświadczenie, wiedza, kontakty to atuty, z którymi trudno rywalizować.

Zdanie się na specjalistów to pewność, że będziemy mieli konferencję, która zapisze się w pamięci uczestników doskonałą organizacją, przyjemną atmosferą, wysokiej jakości zapleczem, a organizatorom ułatwi przygotowania i umożliwi skupienie się wyłącznie na programie merytorycznym.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Podobne wiadomości

Browar Kociewski

2016-12-22, 09:26

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu